تهران خیابان دماوند ایستگاه پل روبروی بانك ملی پلاک 640      09192808251 

خانه / مقالات / ۱۰ تعمیرگاه برتر گیربکس اتومات خودرو در تهران

۱۰ تعمیرگاه برتر گیربکس اتومات خودرو در تهران

با توجه به اینکه تعدادی از مکانیک های موجود، تجربه کافی برای تعمیر خودرو ندارند و بعضا می خواهند ابروی اتومبیل را بردارند چشمش را کور می کنند، لذا در این مبحث قصد داریم که تجربیات قبلی خود را با بقیه به اشتراک بگذاریم و به معرفی تعمیرگاه خوب در تهران بپردازیم.

هر فردی که خودرو داشته باشد، حداقل چندین بار گذرش به تعمیرگاه خودرو می افتد.
از آنجایی که در قرن بیست و یکم آمار تولید خودرو از گذشته خیلی بیشتر شده است و به بخش بسیار مهمی از زندگی انسان ها تبدیل شده، در ایران نیز مانند سایر کشورها جدایی از تمامی خدماتی که مربوط به خودرو می باشد مدتی است که تعمیرگاه های تخصصی خودرو نیز بازار داغی پیدا کرده و پر از خبرهای جدید است، به همین جهت تصمیم داریم ۱۰ تعمیرگاه خودرو برتر که توانستند در سال ۹۸ در صدر باقی بمانند را بر اساس معیارهای مشخصی تعیین و معرفی کنیم.

تعمیرگاه خودرو یا مکانیکی به جایی گفته میشود که به ارائه خدمات تعمیر خودرو مشغول است ، و ما در اینجا تعمیر گاه هایی را انتخاب کردیم که از نظر تجربه کاری و دانش از بهترین ها هستند.

در این مطلب تعمیرگاه ها بر اساس توانایی، قدرت تشخیص سریع، وجدان کاری ومسئولیت‌ پذیری بالا، دانش بروز، تجربه کاربری، و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر اساس رتبه ای که بدست آورده اند منتشر شده اند.

شایان ذکر است که تعمیرگاه ها بر اساس معیار های مطرح شده رتبه بندی شده اند و سعی می شود در مورد هر تعمیرگاه مزایا و معایب بررسی شده مطرح شوند تا بتوان به کیفیت و نحوه مقایسه فروشگاه ها نگرش بهتری پیدا کنیم، در ادامه وب سایت ها و تعمیرگاه ها به همراه وبسایتشان را معرفی می کنیم و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

۱-تعمیرگاه داداش مکانیک

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک داداش مکانیک درسال ۱۳۸۱ باهدف ارائه خدمات موردنیازجهت تعمیر گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی تمامی خودرو ها تاسیس شد.

داداش مکانیک مرجع تخصصی خدمات فنی خودرو و تعمیر گیربکس اتوماتیک سعی دارد تا با ارائه خدمات مورد نیاز شما در زمان خرابی وسیله نقلیه تان  که شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید، حامی و همراه شما باشد.ناگهانی بودن و ناآشنایی با خدمات فنی خودرو از ویژگی های قالب این رخداد است.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک داداش مکانیک به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است.در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان، یک فرآیند درازمدت، مناسب و سودمند برای دو طرف است. به همین جهت همواره سعی می کنیم بهترین خدمات ممکن را در زمینه تعمیر خودور و تعمیر گیربکس اتوماتیک را به مشتریان خود ارائه دهیم. در خدمات ارائه شده توسط ما علاوه بر اینکه دقت و استانداردهای لازم در زمینه تعمیر خودرو رعایت شده است، قدرت تشخیص و عیب یابی سریع و همچنین داشتن وجدان کاری و مسئولیت‌پذیری بالا  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک داداش مکانیک متشکل از بهترین ها در زمینه کاری خودشان است.

 تهران خیابان دماوند ایستگاه پل روبروی بانک ملی پلاک ۶۴۰

 09192808251 

۲-تعمیرگاه گیربکس وان

گیربکس وان در راستای تحقق و نیل به اهداف سیاست های کلان اقتصادی و مشارکت در رشد اقتصادی کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ با تفکر تغییر، تحول در ایجاد رفاه و آسایش مردم آغاز نمود. گیربکس وان طی سالهای فعالیت خود فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشت و هم اکنون به عنوان قطب تعمیر و سرویس گیربکس خودروهای اتوماتیک معرفی شده است. در همین راستا گیربکس وان همواره در راستای جلب رضایت و تأمین نیازهای مشتریان به عنوان مهمترین استراتژی قدم برداشته است.

جاده مخصوص کرج، بلوار ایران خودرو جنوبی، خیابان زامیاد، گلها، پلاک ۳۲

 02144192705 

۳-تعمیرگاه کاپ سرویس

مجموعه کاپ سرویس با سابقه ای درخشان در امر تعمیر گیربکس‌های اتوماتیک پس از طی دوره های تخصصی و استاندارد اروپا و گذاراندن آزمون‌های کیفی و فنی از سال ۱۳۸۵ اقدام به راه‌اندازی مرکز جدیدی متناسب با تکنولوژی روز، اختصاصاً در زمینه گیربکس‌های اتوماتیک نمود.

طبق ارزیابی و نظرسنجی کتبی از مشتریان، نزدیک به ۹۰٪ مراجعین به این مرکز با معرفی دوستان مراجعه نموده اند.
ارائه خدمات تخصصی، مشاوره فنی، تجهیزات پیشرفته و به روز، پرسنل مجرب و تحصیل کرده مرتبط در محیطی صمیمی کاملاً مشتری مدار

بزرگراه صیاد شیرازی جنوب، خروجی خیابان پلیس، خیابان اجاره دار(خواجه نظام)، شماره ۱۷۰

میدان سپاه(عشرت آباد)، ابتدای بزرگراه صیاد شیرازی، خروجی شهید نامجو، کوچه فراهانی، خیابان اجاره دار(خواجه نظام) شماره ۱۷۰

 ۷۷۶۲۴۸۵۲/۳ – ۷۷۵۳۸۱۸۸/۹ – ۷۷۵۰۳۸۹۴ – ۷۷۶۰۵۰۳۵ (۰۲۱) 

۴-تعمیرگاه مهندس آرام (موشیخ)

اولین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در ایران توسط موشیخ زرگریان و فرزندش (آرام) در شرق تهران  و حدود بیش ار ۵۰ سال پیش احداث شده است و از این حیث قدیمی ترین و باتجربه ترین تعمیرکار گیربکس در ایران به شمار می روند .
تعمیرگاه مهندس آرام ، تعمیرگاهی مجهز و تخصصی در زمینه کلیه تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک ، الکترونیک (کنترل توسط کامپیوتر ) و تیپ ترونیک می باشد و عیب یابی با دستگاه و تعمیرات اساسی و جزئی با لوازم یدکی موجود و همچنین در جهت خدمت رسانی و راحتی هر جه بیشتر مشتریان تست و عیب یابی اولیه رایگان انجام می پذیرد .

تهران – خیابان دماوند (ابتدای جاده آبعلی )- سه راه تهرانپارس روبروی برج – جنب تعمیرگاه ایران خودرو پلاک ۲۴۵ 

۰۲۱۷۷۷۳۶۸۹۷ _۰۹۱۲۵۳۷۴۶۲۴

۵-تعمیرگاه کتی

شرکت صنعت گیربکس کاسپین با نام تجاری کتی CATI درسال ۱۳۹۲ با هدف اصلی راه اندازی و توسعه کسب وکار بازسازی گیربکس های اتوماتیک خودرو های سواری و سنگین ، انتقال تکنولوژی ، اشتغال زایی و جلوگیری خروج ارز از کشور تاسیس شد . تمرکز اساسی شرکت صنعت گیربکس کاسپین بر ارائه خدمات مناسب، با کیفیت، سریع و با قیمت مناسب است. خدمات ارائه شده ضمن پاسخگویی به نیازها و انتظارات، خالق ارزش‌های برتر برای مشتریان و ایجاد ارتباطی بلندمدت براساس اعتماد است. شرکت صنعت گیربکس کاسپین براحترام به همه افراد و ارائه پاسخ به مشکلات آنان تأکید دارد و همواره تلاش می‌کند این اصل را با تعریف و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، استفاده از دانش، فناوری و تحقیق اعتلا بخشد. نیروی انسانی با ارزش‌ترین سرمایه این شرکت و عامل توسعه آن است. شرکت صنعت گیربکس کاسپین می‌کوشد، حفاظت از این سرمایه و رشد آن را در بستر آموزش و یادگیری مداوم ممکن سازد.

تهران ،کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص به سمت میدان آزادی، پلاک ۱۱۰، شرکت صنعت گیربکس کاسپین

۰۲۱-۴۴۵۶۴۸۰۰ _۰۲۱-۴۴۵۱۹۹۵۰ 

۶-تعمیرگاه گیربکس کار

مجموعه گیربکس کار با دارا بودن متخصصین مجرب در زمینه ارائه خدمات تعمیرات گیربکس های اتوماتیک فعالیت میکنید. این مجموعه با مدیریت موسوی و مرادی مفتخر به ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

با بیش از ۱۵ سال سابقه کار تخصصی ، تجربه کار با آقایان مهندس موشیخ و بسیاری از متخصصین مجرب.

به صورت بومی در زمینه تعمیر توربین گیربکس های اتوماتیک ، تعمیر و تنظیم ساعت گیربکس اتوماتیک فعالیت انجام میدهیم . تعمیر و بازسازی گیربکس های اسقاطی مشتریان با استفاده از دستگاه های  پیشرفته و تحویل گیربکس سالم بسته بندی شده به مشتری.

از خدمات ما می توان به تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع مدل های خودرو از جمله ، بنز ، بی ام دبلیو ، تویوتا ، هیوندای ، پژو ، رنو و خودرو های چینی مختلف  اشاره کرد.

تهران ،کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص به سمت میدان آزادی، پلاک ۱۱۰، شرکت صنعت گیربکس کاسپین

۰۲۱-۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵ 

۶-تعمیرگاه حسنلو

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک حسنلو در منطقه تهران نزدیک ستارخان با ۱۷ سال سابقه، ارائه دهنده انواع خدمات گیربکس ماشین های اتومات ایران خودرو می‌باشد. خرید و فروش گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ تیپ ۶ تا تعمیر تخصصی و رفع انواع خرابی گیر بکس خودرو ۲۰۶ با گارانتی و ضمانت اصل می‌باشد. این مرکز تعویض و تعمیرات گیربوکس ۲۰۶ حسنلو دارای نمایندگی ایران خودرو می‌باشد. و اگر شما در محدوده مناطق شهرآرا، انقلاب، فردوس، گیشا، جمشیدیه، صادقیه، میدان حر و کلا منطقه های غرب تهران باشید می‌توانید به راحتی از انواع خدمات ما استفاده کنید.

ستارخان خیابان یکم دریانو جنب داروخانه شبانه روزى پلاک ٢۶

٠٩١٢١۵٠۴۴۶٠

۷-تعمیرگاه استار سرویس

همیشه در کنار شما تا بی دقدقه برانید. شرکت STAR SERVICE فعالیت خود را ازسال ۱۳۶۰ و با تکیه بر تجربه بیست ساله مدیران خود در حوزه خدمات پس از فروش خودروهای لوکس آغاز کرد تا افقی جدید را پیش روی خریداران خودروهای وارداتی قرار دهد. مجموعه ای از کارشناسان خبره که شما را  یاری خواهند کرد که دیگر نگران اتومبیل خاص خود نباشید.STAR SERVICE در زمینه خدمات و فروش قطعات وارداتی فعالیت می کند و با اطلاع رسانی تخصصی و دقیق در زمینه خدمات تخصصی خودرو های وارداتی توانسته است در این مدت به یکی از معتبرترین مراکز خدمات پس از فروش خودرو در کشور تبدیل شود.ارائه خدمات مشاوره ای برای رسیدن به بهترین خدمات در کنار انجام به موقع وبدون تاخیر تعهدات ، سبب گردیده تاSTAR SERVICE در بازار رقابتی خدمات، سهم قابل توجهی از مشتریان را به خود اختصاص دهد . ارائه خدمات گسترده پس از فروش ، در کنار واردات بی واسطه و مستقیم قطعات یدکی از شرکت های تولید کننده خودرو این اطمینان را به شما می دهد که با خیالی آسوده از انتخاب خود لذت ببرید

خیابان شهید بهشتی – خیابان قائم مقام فراهانی – بالاتر از تهران کلینیک – پلاک ۱۸۲/۱۱

۰۲۱۸۸۷۲۹۶۰۶

۸-تعمیرگاه گلچین

تعمیرگاه بنز گلچین در سال ۱۳۵۷ توسط مرحوم عباس گلچین خریداری و تا ۳۰ سال این مجموعه توسط ایشان اداره می شد. پس از فوت آقای گلچین در سال ۱۳۹۰ وظیفه خدمت رسانی به مراجعین محترم به فرزندان ایشان واگذار گردید. نام قدیم این مجموعه، تعمییرگاه اتو بنز ری بود که بعد ها به تعمیرگاه گلچین تغییر نام پیدا کرد.

تعمیرگاه گلچین یکی از بهترین تعمیرگاه های مرسدس بنز آلمان در تهران است. دامنه خدمت رسانی این مجموعه تنها محدود به یک مدل نمی شود و کلیه کلاس های A, E, C, S, SL, SLK, ML و … را تحت پوشش خود قرار می دهد.

 1. انجام کلیه سرویس های فصلی و سالیانه که شامل تعویض روغن موتور، فیلتر روغن، بالانس، تعویض فیلتر هوا و …
 2. تعمیر انواع موتور های مرسدس بنز آلمان
 3. انجام کلیه خدمات مربوط به جلوبندی و سیستم تعلیق
 4. تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک و دنده ای خودروهای مرسدس بنز سواری
 5. تست و عیب یابی کامل با دستگاه دیاگ اورجینال و پروگرام SCN coding و بروزرسانی برنامه های داخلی خودرو
 6. تعمیرات انواع سیستم های ترمز ABS ,ESP و SBC
 7. نصب انواع آپشن
 8. تعویض و تعمیر سال های داخل خودرو
 9. اورهال کردن خودروهای فرسوده
 10. انجام کلیه خدمات مربوط به تعویض و تعمیر سانروف انواع خودرو های مرسدس بنز

کلیه قطعات مورد استفاده در تعمیرگاه گلچین اورجینال بوده و همچین دارای گارانتی نیز می باشند.

تهران- خیابان ری- بین دردار و آبشار- پلاک ۶۳۳

۰۲۱۳۳۵۵۴۱۲۱

۹-تعمیرگاه تارک خودرو

در صنف تعمیرگاه های با سابقه و حرفه ای کسی نیست که نام تارک خودرو را نشنیده باشد.

تعمیرگاه هایی که امکانات و تخصص های لازم برای سرویس و تعمیر انواع خودروهای مدل بالا همچون مرسدس بنز و پورشه  را داشته باشند باید در ذهن دارندگان خودروهای گران قیمت بخاطر سپرده شوند. هر چند که چنین تعمیرگاه هایی بسیار کم و انگشت شمار هستند و پیدا کردن آن ها می تواند اطمینان خاطری برای مالکان خودروها باشد.

تارک خودرو از شهرهایی مانند کرج ، قزوین، رشت، شیراز، اصفهان و حتی کیش نیز مراجعه کننده داشته است.

هر چند که توصیه تارک خودرو تنها مراجعه حضوری برای سرویس و رفع عیوب خودرو مورد نظر می باشد. اما لزوما بدین گونه نیست.

اتوبان شیخ فضل الله، خروجی دوم پارک چیتگر به جاده مخصوص، بعد از گروه بهمن، خیابان امید، دوم شرقی، پلاک ۹

۰۲۱۴۴۹۰۵۶۲۰

۱۰-تعمیرگاه چهارسوقی

تعمیرگاه چهارسوقی با کادری مجرب و حرفه ایی یکی از بهترین تعمیرگاه های ماشین های تویوتا، لکسوس، هیوندای و کیا در محله مرزداران تهران است.

اگر به دنبال یک تعمیرگاه مجهز و کادری مجرب برای خودرو های کیا موتورز – Kia Motors، هیوندای – Hyundai، لکسوس – Lexus و تویوتا – Toyota در محله مرزداران هستید، تعمیرگاه چهارسوقی بهترین انتخاب شماست.

امکانات و خدمات تعمیرگاه چهارسوقی
 1. عیب یابی کامل (دیاگ) خودرو با جدیدترین دستگاه ها قبل از هرگونه باز کردن موتور و تعویض قطعات معیوب بدون هزینه اضافی از مشتری
 2. انجام کلیه خدمات مربوط به قطعات الکترونیکی خودرو با دسترسی به منابع خودرو و نقشه های سیم کشی توسط متخصص و همچنین آزمایش و پروگرام (Program) کردن مجدد یونیتها بدون تعویض
 3. سرویس کامل گیربکس انواع خودرو های هیوندا و کیا و تویوتا و لکسس با گارانتی شامل انواع تعمیرات با دستگاه اتوماتیک، عیب یابی و تعویض روغن گیربکس
 4. تنظیم موتور و کاهش مصرف بنزین طبق استاندارد های معاینه فنی با دستگاه تخصصی بدون برگشت و همچنین گارانتی دار.
 5. بالانس و رفع ایراد لاستیک سایی و کشیدن فرمان و صداگیری خودرو با کمترین هزینه 
 6. انجام کلیه خدمات مربوط به جلوبندی و تنظیم زوایای چرخ
 7. کالیبراسیون کامل ارتفاع انواع لندکروز و پرادو و تنظیم ارتفاع کمکهای بادی

مرزداران خیابان ناهید گاراژ رالی تعمیرگاه چهارسوقی 

۰۲۱۴۴۲۶۸۴۵۲ _ ۰۹۱۲۲۲۵۱۴۰۵

اگر تعمیرگاه خوب با تعمیرکاران قابل اعتمادی را در زمینه تعمیر گیربکس های اتومات و دستی  میشناسید معرفی کنید و یا اگر صاحب کسب و کارتو تعمیر خودرو هستید اعلام کنید بعد از بررسی شمارو هم معرفی کنیم چرا که نه!

داخل همین صفحه از قسمت دیدگاه ها اطلاعاتتون رو برای ما ارسال کنید. و یا شما تماس بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس جهت پذیرش