تهران خیابان دماوند ایستگاه پل روبروی بانك ملی پلاک 640      09192808251 

خانه / دسته‌بندی نشده / گواهینامه ها و افتخارات

گواهینامه ها و افتخارات

گواهینامه ها و افتخارات مهندس محمد کوشکی

مکانیک خودروکیست

فردی که به شکل عملی و تخصصی با تعمیرات خودرو به صورت کامل و حرفه ای آشنایی داشته و مسلط به امور تعمیرات و رفع عیوب اتومبیل و ماشین آلات باشد و بر همه ی قسمتهای مکانیکی و الکتریکی ماشین ها از سیستم تهویه گرفته تا سیستم های امنیتی اشراف کامل داشته و مهارت کامل در عیب یابی و حل مشکلات الکتریکی را داشته باشد، یک مکانیک خودروی حرفه ایست .  .

مهارت های یک مکانیک قهار

یک مکانیک خوب باید مهارت های خاصی در زمینه ی عیب یابی و حل مشکلات دارا بوده و فردی دقیق ، پرحوصله و بادقت باشند . کسب تجربه و مهارت در این شغل بسیار مهم است . همچنین داشتن روحیه خوب و برقراری تعامل اجتماعی با افراد یکی دیگر از پیش نیازهای این شغل بوده و باعث می شود بتواند اطمینان مشتریان را به خود جلب کرده و خدمات مناسبی را به آنان ارایه دهد . ارایه خدمات با کیفیت عالی ، استفاده از قطعات مرغوب و تحویل به مو قع خودرو به مشتری و همچنین رعایت اعتدال در تعیین هزینه ی دستمزد باعث می شود روز به روز به اعتبار و تجربه ی مکانیک های خودرو افزوده شود . اگر در یک مرکز مکانیک خودرو مشغول به فعالیت شوید ، در اکثریت مواقع ساعات کار شما به صورت تمام وقت بوده و در زمانها و فصولی که مسافرت زیاد انجام می گیرد، حجم کاری شما به طور فزاینده ای افزایش پیدا کرده و ممکن است بعضی مواقع در روزهای تعطیل هم مجبور به کار شوید .

تخصص از تولید تا نگهداری خودرو

با توجه به رشد روزافزون صنعت خودرو و همچنین برطرف نمودن نیازهای این صنعت ، تولید نگهداری و مراقبت اصولی از خودرو تبدیل به یکی از نیازهای جامعه شده است . همانطور که در عرصه ی تولید خودرو نیازمند تیم متخصص و با تجربه در امور تولید هستیم ، در عرصه ی نگهداری و مراقبت از خودرو نیز نیازمند افراد آگاه و با تجربه در امور مکانیک خودرو نیز می باشیم .
تماس جهت پذیرش